زمان اعلام نتایج کنکور ارشد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در نیمه دوم خردادماه جاری خبر داد.
دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۶ داوطلبان شرکت‌کننده در این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مذکور نیمه دوم خرداد ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
وی در ادامه تصریح کرد: آن دسته از داوطلبانی که براساس اعلام نتیجه و مفاد کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون می‌باشند ضرورت دارد براساس اطلاعیه‌ای که در این خصوص در روز شنبه ۲۰ خرداد ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می‌شود، نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی مورد نظر خود از کد رشته یا رشته‌های امتحانی مجاز اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ از روز پنجشنبه ۱۱ خردادماه جاری روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.
 
منبع: ایسنا
Share Button

افتتاح کانال تلگرام سایت

به نام خدا
به کمک خداوند متعال امروز کانال تلگرامی سایت را افتتاح کردیم تا تمامی مطالبی را که در سایت قرار داده ایم در کانال تلگرام نیز برای شما مهندسین عزیز نمایش داده شود.
از مزایای قرار دادن مطالب سایت در کانال امکان جستجوی راحت تر و امکان فوروارد مطالب به دوستانتان هست.
سعی خواهیم نمود طی امروز و  فردا تمامی مطالب سایت روی کانال تلگرامی نیز قرار داده شوند.

اخبار استخدامی رشته های مهندسی نیز در کانال قرار خواهد گرفت.

همچنین از فردا شب روزانه یک درس از لغات کتاب ۵۰۴ واژه ضروری نیز به صورت عکس با کیفیت خیلی عالی به همراه

معنی لغات روی کانال تلگرامی قرار داده می شود.

لطفابرای دادن دلگرمی به ما کانال تلگرامی سایت را به دوستان خود معرفی نمایید.

Share Button

تغییرات گسترده در منابع کنکور کارشناسی ارشد

گزارش دقیق آنا از تغییر منابع آزمون کارشناسی‌ارشد در ۱۶ رشته/ داوطلبان برای کنار آمدن با تغییرات فقط ۴ ماه فرصت دارند

 

تغییرات در گروه مهندسی برق اما بیشتر از رشته‌های دیگر بوده است. در این گروه دو درس بررسی سیستم‌های قدرت و مدار منطقی از منابع آزمون حذف شده‌اند اما آن‌چه بیشتر مایه نگرانی داوطلبان شده است نه حذف این دو درس، بلکه تغییر ضرایب دروس دیگر است. با وجود حذف این دروس، با تغییر کردن ضریب دروس دیگر از صفر، تعداد منابع آزمون هم افزایش داشته است.

– منابع آزمون مهندسی برق در سال ۹۵

-منابع آزمون مهندسی برق در سال ۹۶

تغییرات همان‌طور که جداول آمده است در دو گروه مهندسی‌‌ معدن و کامپیوتر هم زیاد بوده است. در گرایش شبکه‌های کامپیوتری، داوطلبان مجبورند ۷ کتاب بیشتر از قبل را برای آزمون مطالعه کنند.

منابع آزمون مهندسی کامپیوتر در سال ۹۵

منابع آزمون مهندسی کامپیوتر در سال ۹۶

منابع آزمون مهندسی معدن در سال ۹۵

منابع آزمون مهندسی معدن در سال ۹۶

با تجمیع در رشته‌های مرتبط با نساجی، تعداد دروس منابع این رشته‌ها هم افزایش داشته‌اند. هم‌چنین در علوم مهندسی جنگل، درس درخت‌شناسی به مجموعه دروس اضافه شده است و داوطلبان گرایش‌های مختلف این مجموعه باید در ۴ ماه باقی‌مانده این درس را هم مطالعه کنند.

در مجموعه علوم خاک دروس تغییری نکرده‌اند اما ضریب تاثیرگذاری آن‌ها در آزمون تغییراتی داشته است.

-منابع آزمون کارشناسی‌ارشد علوم خاک در سال ۹۵

Share Button

کارنامه رتبه ۱ کنکور ارشد عمران سال ۹۵

امروز برای شما عزیزان کارنامه رتبه یک کنکور ارشد سال ۹۵ رشته مهندسی عمران را در سایت قرار داده ایم.امیدواریم مفید واقع شود.

Share Button

ورودی ها

 • رتبه قبولی ارشد عمران ۹۵
 • رتبه و درصد ارشد عمران ۹۵
 • کارنامه رتبه ۱ ارشد عمران ۹۶
 • رتبه ۱ کنکور ارشد عمران
 • رتبه یک کنکور کارشناسی اشد عمران درصد ها
 • نفر اول کنکور ارشد عمران ۹۶
 • درصد های رتبه اول ارشد عمران
 • میانگین درصد نفر اول کنکور ارشد عمران ۹۶
 • رتبه يك ارشد عمران
 • مصاحبه با نفرات برتر کنکور ارشد عمران ۹۵

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال ۱۳۹۶ در تمامی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و بيست و دومين المپياد علمي- دانشجويي كشور مي‌رساند كه با توجه به نكات ذيل و همچنين در نظر داشتن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي شركت در آزمون، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت نام و شركت نمايند.

شرايط ثبت‌نام‌:

ثبت‌نام براي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال ۱۳۹۶ از روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۱ آغاز و در روز سه شنبه مورخ ۹۵/۱۰/۷ پايان مي‌پذيرد. لازم به تاكيد است كه ثبت نام منحصراً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org انجام خواهد پذيرفت.

علاقه مندان به تحصيل در دوره هاي تحصيلات تكميلي مي بايست، ضمن اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غير ايراني و توضيحات مربوط به سهميه رزمندگان (مندرج در دفترچه راهنماي شركت در آزمون كه در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان قرار دارد)، در صورتي كه داراي شرايط مذكور باشند به عنوان داوطلب مقطع كارشناسي ارشد حداكثر در دو رشته امتحاني (رشته امتحاني اول و رشته امتحاني دوم طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام) متقاضي ثبت نام شوند.

Share Button

درصد ها و منابع رتبه ۱۱ کنکور ارشد نقشه برداری سال ۹۵

درصد ها و منابع رتبه ۱۱ کنکور ارشد نقشه برداری سال ۹۵ جناب آقای مهدی زاده.

اگر سوالی داشتید میتوانید نظر خود را در زیر پست ثبت کنید.حتما در فرصت مناسب از طرف آقای مهدی زاده به آنها پاسخ داده خواهد شد.

 

 Untitled-1

تذکر: همکاران گرامی کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع از نظر شرعی و اخلاق حرفه ای صحیح نیست و مورد تایید ما نخواهد بود.

Share Button

ورودی ها

 • دانلود جزوات کنکور ارشد نقشه برداری