نفرات برتر کنکور سراسری گروه انسانی

برای مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری به کانال ما مراجعه فرمایید.
telegram.me/engclubs

Share Button

نفرات برتر کنکور سراسری گروه تجربی

برای مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری به کانال ما مراجعه فرمایید.
telegram.me/engclubs

Share Button

نفرات برتر کنکور سراسری گروه ریاضی

 

برای مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری به کانال ما مراجعه فرمایید.
telegram.me/engclubs

Share Button

مشاوره انتخاب رشته کنکور

با سلام خدمت شما دوستن گرامی

انتخاب رشته کنکور سراسری یک انتخاب سرنوشت ساز هست که مسیر آینده جوانان را مشخص میسازد.بنابرین این انتخاب باید با دقت و مطالعه کافی و با وسواس انجام شود.
به جد میتوان اظهار داشت انتخاب رشته کنکور یکی از حساس ترین انتخاب ها در زندگی یک فرد هست.به همین دلیل برای این انتخاب به یک مشاور خوب و با سواد و با تجربه نیاز هست.
به همین علت تصمیم گرفتیم که با همکاری تیمی از دانشجویان دانشگاههای برتر کشور که اکثر این دانشجویان رتبه های تک رقمی و دورقمی کنکور کارشناسی ارشد هستند برای دانش آموزان گرامی مشاوره انتخاب رشته کاملا رایگان ترتیب بدهیم.این مشاوره کاملا رایگان خواهد بود و هیچ مبلغی به هیچ صورت از دانش آموزان گرامی اخذ نخواهد شد.

شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما به کانال تلگرامی ما مراجعه فرمایید.  telegram.me/engclubs

یا از طریف آی دی زیر با ما در ارتباط باشید  telegram.me/beroozch

Share Button

نحوه مطالعه در هفته ما قبل کنکور سراسری

دکتر مهدی نکویی کارشناس مسائل آموزش کشور :در اواخر هفته اول تا روز قبل از کنکور روزهای آرامی را پشت سر بگذارید و بیشترین تکیه خود را بر روی مرور خلاصه درسها و نوت هایی که قبلا برداشتید بگذارید در دروس عمومي، واژگان، تاريخ ادبيات، معاني و مفاهيم كلمات را مرور كنيد.
در قواعد دروس عربي، زبان انگليسي و زبان فارسي نيمي از وقت خود رابه مروردرس­ها و نيمي را به بررسی تست اختصاص دهیددر دروسي مثل زيست وشيمي ۷۰% وقت مطالعه بايد صرف مرور درس و ۳۰% صرف تست زدن گردد در رياضي و فيزيك و مباحث محاسبه­اي شيمي ۷۰% وقت براي تست و ۳۰% براي مرور مطالب و يادداشت­هاي دروس اختصاص یابد در رشته ي علوم انساني بهتر است خط كشي ها، خلاصه­ ها و يادداشت­هاي همه مطالب  مرور شود و كتاب ها كنار گذارده نشود.
 
وی گفت: در مرور دروس استفاده از مرور تست های کنکور سراسری ضروری است و به هیچ وجه درصد نگیرید همچنین اگر نمره تراز دروس اختصاصی مساوی یا کمتر از نمره تراز عمومی باشد نشانه این است که ساعات مطالعه اختصاصی باید بیشتر شود اما اگر نمره تراز اختصاصی به طور میانگین ۱۰۰۰ نمره بیشتر از عمومی ها باشد یعنی برنامه شما خوب بوده و اگر این اختلاف بیش از این رقم باشد بهتر است عمومی ها را بیشتر مطالعه کنید اگر تراز اختصاصي تان مساوي يا كمتر از تراز عمومی باشد تا ۸۰ درصد از زمان مطالعه را به دروس اختصاصی بپردازید.
منبع : سایت باشگاه خبرنگاران

Share Button